Описание
Безтурботне сонячне життя...
Майже цнотлива природа і вічно мудрі гори...
Запах диму, вогню, чи свіжескошеної трави..
Голі і вічноблаженні пухнасті хіппі...
Зарослі чорниці і фіолетові губи...
Мандрівка в Небо і свіжий воловецький хліб...
Це рай...
Від Києва – 14 годин поїздом до станції Воловець. Далі – на смак: на таксі (50 гривень), або пішки – 12 км. Затоварюватися, якщо не зробили цього вдома, треба тут же – на станції, або в селищі Пилипець під Шипотом. Купуйте найнеобхідніший харч, не забувши і «про того хлопця» (який цілком може виявитися дівчиною, вдячною за увагу), бо мешканці Шипота – народ безгрошевий, а відтак голодний. Сигарети і алкоголь також не зайві при встановленні контактів з населенням шипітських полян.
Діставшись до водоспаду, хоч і не такого як Ніагарський, але все одно дуже красивого, перейдіть по містку через річку і рухайтеся широкою стежкою вгору. Метрів 200 – і ви потрапляєте в наметове містечко. Вибирайте місце до душі і ставте намет.
Любите 24 години на добу бути в центрі подій – таборіться в нижній частині поляни. Хочете самоти і спокійних ночей – маршируйте вгору, ближче до вершини гори, подалі від тусовочного гомону. Вода тут же – поляну з двох сторін обтікають річечки, з яких можна пити, не користуючись фільтрами «Брітта». Дрова – всюди. Веселі кампанії – теж.
Шипіт – явище, яке важко визначити. Подібні тусовки давно вже існують по всьому цивілізованому світу. Але на просторах СНД і пострадянських теренах таких одиниці. Шипіт, мабуть, одне з найбільш яскравих і найбільш «стародавніх» утворень. Сюди раз на рік – якраз на 1 липня - з’їжджаються всілякі неформали – хіпі, панки і асоціальні різновиди. Сказати, що це місце щорічного зборища молоді, буде неправильно. Якраз погоду тут роблять «олдові» товариші хіпівського способу думання. Вони, власне, і породили це явище, сьогодні вже не тільки загальноукраїнського, але і європейського масштабу. Сюди їдуть з Прибалтики, Польщі, Чехії, Німеччини та інших українських околиць.
Тут можна робити все, що побажаєш: цілими днями лежати на траві, відпочиваючи від міських «напрягів», переміщатися між зграйками товаришів в тусовці, слухати музику або брати посильну участь в сейшенах. Зібралися 3-4 людини з гітарами-сопілками-барабанами – ось тобі і музичний колектив. Бери каструлю або пластикову пляшку – і тримай ритм разом з усіма.
В ніч з 6 на 7 липня традиційно запалюють грандіозну ватру. Від самого ранку населення поляни вирушає в ліс – рубати дерева. Обрубавши суччя, зносять колоди до центру поляни, виставляють шатром. З настанням темноти запалюють, і починається загальне тріумфування – з барабанним шаманством, танцями і хороводами. Найбільші відчайдухи намагаються перестрибнути грандіозне попелище.
________________________________________
Норми і правила поведінки, за недотримання яких, порушників буде негайно виключено з групи, у нас забороняєтся:
----------------------------------------------------------
- некоректне поводження щодо інших учасників
- порнографія, насильство
- люба реклама, яка не стосуєтся даної теми
- комерція (у всіх її видах і проявах)
----------------------------------------------------------